1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Havlu

Filtreler
Gösterim24
Havlu 17716
599,50 TL
Havlu Set 17713
899,00 TL
Kulakli Tavsan Havlu 16703
399,90 TL
Kulakli Havlu 16700
399,90 TL
Toplam 4 Ürün Gösteriliyor

Yenidoğan Kız Bebek Havlu Modelleri (kız-yenidoğan-havlu)

Yenidoğan kız bebeğinizin bakımını en iyi ve en sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, bakımı sırasında kullandığınız ürünlere dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz ürünler bebeğinizin hassas tenine uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiş ürünler olmalıdır. Yenidoğan bebek bakım ürünleri arasında en sık kullanılanlardan ve önem taşıyanlardan biri de bebek havlu modelleridir. Seçeceğiniz havlu hem bebeğinizin hassas cildine uygun olmalı hem de banyo sonrası emiciliği ile bebeğinizi koruyabilmelidir. İdil Baby anne ve babaların yenidoğan kız bebek havlu ihtiyacı için bebek havlu modelleri de üretmektedir. Bebeklerin hassas tenlerine uygun olarak %100 pamuktan üretilen İdil Baby bebek havlu modelleri arasında bebeğin başını rahatça kapatabileceğiniz keseli havlu modelleri en çok sevilen ve tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca özellikle sıcak havaların en sevilen havlu modellerinden biri olan buldan bezinden dokunmuş peştamal bebek havlu de bulunmaktadır.

Bebekler İçin Havlu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Söz konusu bebeklerin hassas cildi olunca onların bakımında kullanılacak her bir ürün ayrı bir önem kazanır. Bu bakım ürünlerinden biri de bebek havlu modelleridir. Seçilecek olan bebek havlu modelinin bebeğin cildine zarar vermemesi, tahriş etmemesi ayrıca bebeği hava değişiminden koruyabilmesi son derece önemlidir. Bu yüzden bebekler için havlu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bebekler için havlu seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerden kısaca bahsedecek olursak ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Nefes alan yapısı, yüksek emici özelliği ve daha birçok sahip olduğu özellik ile bebekler için en uygun kumaş türü pamuk kumaştır. Bu yüzden seçeceğiniz bebek havlusu öncelikle mutlaka %100 kumaştan üretilmiş olmalıdır.
  • Pamuk kumaşın yanı sıra bebeğiniz için bebek havlusu seçerken üretiminde herhangi bir kimyasalın kullanılmadığından emin olmalısınız. Çünkü havlu üretiminde kullanılan kimyasallar bebeğinizin sağlığını tehdit edebilir. Bunun için ise organik bebek havlusu seçeneklerini tercih edebilirsiniz.
  • Bebekler için havlu seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli detay ise havlunun dokusudur. %100 pamuk kumaştan bebek havlusu modeli seçebilirsiniz ancak eğer havlunun dokusu sert ise bebeğinizin cildini tahriş edebilir.

Yenidoğan Kız Bebek Havlu Setleri

Son zamanlarda bebek havlu modelleri arasında en çok tercih edilenlerin başında yenidoğan kız bebek havlu setleri gelmektedir. Yenidoğan bebek ihtiyacına göre tasarlanmış bu setlerin içerisinde genellikle keseli havlu, bebek bornozu ve küçük bir el havlusu bulunmaktadır. Yenidoğan kız bebek havlu setlerinin içerisinde farklı işlevlere sahip farklı havlu çeşitlerinin bulunması anne ve babaların tercih etmelerindeki en önemli nedenlerden biridir. Ayrıca ortamın sıcaklığına göre bebek bornozunu ya da keseli bebek havlusunu kullanmanız gerekebilir. Yenidoğan kız bebek havlu setleri sayesinde ihtiyaç anında hepsi elinizin altında bulunmuş olur.

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Cinsiyet
Beden
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN