1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Prematüre Ürünler

Filtreler
Gösterim24
Toplam 0 Ürün Gösteriliyor

Prematüre erkek bebek kıyafetleri normal kıyafetlere göre çok daha küçük boyutlarda tasarlanan giyim ürünleridir. Bebekler bazen olması gereken zamandan önce dünyaya gelebilirler. Böyle durumlarda bebekler normal kilogram düzeyinde dünyaya gelenlerden daha küçük olabilirler. Sağlıkları yerinde olsa da küçük boyutları ile özel ilgi isterler. Böyle durumlarda bebeğinizi daha iyi koruyabilmek için onlara özel kıyafetler seçmek gerekir. 

Prematüre dünyaya gelen bebeklere normal bebek kıyafetleri bol ya da geniş gelebilir. Böyle durumlarda özel dikim prematüre erkek bebek kıyafetleri tercih etmek gerekir. Bebeğin boyutlarına, kilosuna uygun olarak özel zıbın takımları tercih edilebilir. Bu takımlar içerisinde birçok farklı ürün olduğundan detaylı alışveriş yapmaya vakit olmasa da bebeğin gereksinimleri karşılanabilir. 

Prematüre bebekler için kıyafet seçenekleri son derece kaliteli kumaşlardan tasarlanır. Bu bebeklerin tenleri son derece hassas olduğundan %100 pamuk ve organik kumaşların tercih edilmesi gerekir. Hem alerjik reaksiyonlardan korunmaları hem de hassas ciltlerinin zarar görmemesi için mutlaka yüksek kalite ürünler tercih etmek gerekir. 

Yeni Doğan Prematüre Erkek Bebek Takımları

Prematüre erkek bebek kıyafetleri satın alırken takımlar oldukça ideal alternatiflerdir. Bebeğin ihtiyaç duyabileceği birçok giyim ürünü takımlar içerisinde yer alır. Pijama altı ve üstü, zıbın body, bere, çorap bu takımlar içerisinde yer alır. Genelde unisex olarak tasarlansa da takımlar erkek bebekler için de tercih edilebilir. 

Bebeğiniz prematüre olarak dünyaya gelse de ona ilk doğduğu gün modern ve güzel kıyafetler giydirme şansı bulabilirsiniz. Bu takımlar tam olarak onların bedenlerine göre tasarlanır. Yumuşacık dokusu ile öne çıkan prematüre zıbın takımlar bebeğin ilk doğduğu andan itibaren rahat etmesine imkan yaratır. 

Zıbın body modelleri çıtçıt detayları sayesinde alt değiştirme sırasında bebeği ve ebeveyni rahat ettirir. Zorlanmadan bebeğin altını değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda rahat uyuması için de bu ürünlerin konforlu olması önemli. Prematüre bebekler için özel olarak tasarlanan bu takımlar uygun fiyatlarla satışa sunulur. Yüksek kalitesine rağmen son derece ulaşılabilir fiyatları ile bebekleriniz çok daha konforlu büyüme şansı bulabilir. 
 

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN