1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Hastane Çıkışı

Filtreler
Gösterim24
8'li Set 17722
1.999,50 TL
Nervürlü 8'li Set 17576
1.995,00 TL
Nakisli 10'Lu Set 16833
1.750,00 TL
Çizgili Nakisli 10 Lu Set 17138
1.499,90 TL
Yazi Baskili 10'lu Takim 16744
1.399,90 TL
Unisex Organik 8'li Set 15874
859,00 TL
Toplam 6 Ürün Gösteriliyor

Dünyaya yeni gelecek bebeği sabırsızlıkla ve heyecanla beklerken en güzel süreçlerden biri de dünyaya gelecek bebek için hazırlıklara başlamaktır. Anne ve babalar dünyaya gelecek bebekleri için her şeyin eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hazır olmasını isterler. Bu yüzden bebek için yapılan alışverişler günler öncesinden başlar. Bebeğin dünyaya geldiği ilk günlerde en önemli hazırlıklardan biri de doğum çantasıdır. Bebeğin doğumu esnasında, sonrasında bebeğin ve annenin bütün ihtiyaçları doğum çantasında yer alır. Böylece bebeğin dünyaya geldiği ilk günlerde yaşanan tatlı koşturmacada anne ve babanın ihtiyacı olan her şey elinin altında yer almış olur. 

Doğum çantasında annenin bütün ihtiyaçları düşünülürken bebeğin de bütün ihtiyaçları yer almaktadır. Özellikle de doğumdan hemen sonra ve sonraki günlerde giymesi gereken kıyafetler. Yeni doğan bebek kıyafetleri, dünyaya uyum sağlamaya çalışan bebeğin hem sağlığını korumak hem de rahat etmesini sağlamak açısından son derece önemlidir. Anne ve babaların bu ihtiyacını karşılamak için ise yeni doğan erkek hastane çıkış setleri bulunmaktadır. Yeni doğan erkek hastane çıkışı setlerinde bebeğin dünyaya geldiği andan itibaren ihtiyacı olabilecek bütün kıyafetler düşünülmüştür. Set içerisinde iç ve dış zıbın, çıtçıtlı uzun kollu body, patikli alt giyim, bere ve eldiven gibi bütün kıyafetler bulunmaktadır. Ayrıca bazı yeni doğan erkek hastane çıkış setlerinde bebek için uygun battaniye ve ağız mendili de yer almaktadır. 

Erkek Hastane Çıkışı Setleri Modelleri
Dünyaya gözlerini yeni açacak oğlunuz için erkek hastane çıkışı setleri modellerine baktığınızda birçok farklı seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Ancak önceliğiniz seçeceğiniz erkek yeni doğan hastane çıkışı setinin kumaş kalitesi olmalıdır. Bebekler dünyaya ilk geldiğinde oldukça hassas bir tene sahiptir. Bu yüzden kalitesiz ya da tenine uygun olmayan kumaş çeşitleri tenini tahriş edebilir. Bebekler için en uygun kumaş ise %100 pamuk kumaştır. Seçeceğiniz set mutlaka %100 pamuk kumaştan üretilmiş olmalıdır. 
Erkek hastane çıkış setleri modellerinde baktığınızda erkek çocukları için üretilmiş sevimli desenlere ve renklere sahip modeller ile karşılaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kumaş kalitesinden emin olduktan sonra size en sevimli gelen seti seçmek. 

Erkek Hastane Çıkışı Setleri Fiyat Aralığı
Fiyat aralığına baktığınızda farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu fiyat farklılıklarının en önemli nedenlerinden biri ise setler içerisinde bulunan kıyafet ve eşya sayıları. Erkek hastane çıkışı setleri farklı ihtiyaçlara göre 5’li, 8’li ya da 10’lu setler halinde üretilebiliyor. Erken yeni doğan hastane çıkışı seti içerisinde ne kadar kıyafet seçeneği bulunuyor ise fiyatı da ona göre değişebiliyor. Fiyatlara etki eden bir diğer önemli neden ise kumaş kalitesi. Kumaş kalitesi daha yüksek olan setlerde fiyatlar da yüksek olabilmektedir. 

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Beden
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN