1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri

Filtreler
Gösterim24
2'li Sapka 15448
69,90 TL
Unisex 2'li Eldiven 15114
59,90 TL
2'li Eliven 15054
59,90 TL
14317 2'li Sapka
49,90 TL
14214 Eldiven
29,90 TL
13559 2'li Eldiven
29,90 TL
13559 2'li Eldiven
29,90 TL
Toplam 7 Ürün Gösteriliyor

Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri

Yeni doğan dönemi anne babaları oldukça heyecanlandıran bir dönemdir. Bu dönemde özellikle ilk kez ebeveyn olan anne babalar hem çok heyecanlı hem de ebeveynlik konusunda tecrübesiz olabilir. Bu tecrübesizlik her geçen gün yerini unutulmaz tecrübelere bırakacak olsa da özellikle ilk birkaç gün anne babalar için zorlayıcı olabilir. Özellikle de doğum öncesi dönemde yapılan hazırlıklar bu sürecin daha sakin ve kontrollü şekilde atlatılması için çok faydalı olacaktır. Ailenize katılacak bebeğiniz için yapacağınız en önemli hazırlıklar kuşkusuz yeni doğan bebek kıyafetleri. Bu kıyafetler bebeğin dünyaya adapte olma sürecinde ona konforlu bir alan sağlayacak ve bebeğinizin daha huzurlu olmasına neden olacaktır.

Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri Neler?

Bebeğinizin doğumuna az bir zaman kaldıysa ve bir kız bebek bekliyorsanız hazırlık aşamasında çoğunlukla yeni doğan kız bebek kıyafetleri satın alacaksınız demektir. Hatta bebeğinizin doğumundan sonra da bu alışverişler devam edecek. Peki yeni doğan kız bebek kıyafetleri içerisinde en çok ihtiyaç duyacağınız ürünler neler mi? Öncelikle zıbın ve tulum gibi ürünler en sık ihtiyaç duyacağınız kıyafetler. Hastane çıkış takımları içerisinde yer alan eldiven, patik, şapka, uzun kollu ve askılı badiler de yeni doğan kız bebek kıyafetleri içerisinde yer alır.

Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Yeni doğan kız bebek kıyafetleri seçerken dikkat edilmesi gereken ilk ve en önemli konu elbette ki kumaş kalitesi. Yeni doğan bebeklerin cildi çok hassas olduğundan, seçilecek kıyafetlerin üretildiği kumaşın mutlaka %100 pamuk olması gerekir. Hatta kullanılan pamuğun da organik şekilde üretilmesi de oldukça önemlidir. Bu sayede bebeğinizin cildinin alerjik reaksiyonlar göstermesinin önüne geçmiş olursunuz. Yeni doğan kıyafetleri seçerken dikkat edilecek bir diğer konu ise, kıyafetlerin kolay giydirilip çıkarılacak şekilde dizayn edilmiş olması. Özellikle de üst giysi gruplarındaki kıyafetlerin, bebeğinizin başından kolayca geçebilecek şekilde düğme ya da çıt çıt ile tasarlanmış olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece bebeğinizin üzerini değiştirirken bu işlemi hızlı şekilde yaparak bebeğinizin üşümesini önleyebilirsiniz. Alt giyim ürünlerinde ise, alt değiştirme sırasında size pratiklik sağlayacak şekilde tasarlanmış ürünleri tercih edebilirsiniz.

En Sık Kullanılan Yeni Doğan Kız Bebek Kıyafetleri

Yeni doğan kız bebek kıyafetleri içerisinde en çok kullanılan ürünler tulum, zıbın ve atlet olarak sayılabilir. Bu ürünler yeni doğan bebeğinizin ilk aylarında en çok ihtiyaç duyacağı parçalardır. Bunun dışında eldiven, şapka ve patik gibi bebeğinizin vücut ısısını korumanıza yardımcı olacak parçaları da unutmamalısınız. Alt-üst takımlar da yine yeni doğan kız bebek kıyafetleri içerisinde çokça kullanılan ürünlerden. Yeni doğan kız bebek kıyafetleri birbirinden sevimli renklere ve desenlere sahip olacak şekilde de üretilmiştir. Yeni doğan bebeğinize kıyafet satın alırken bebeğinizin ilk aylarında çok hızlı büyüyeceğini unutmayın. Ancak aynı zamanda çok sık kıyafet değiştireceğinizi de hesaba katın. İhtiyacınız olan tüm ürünler için İdilBaby&Mamino’nun farklı modellerini inceleyebilir, birbirinden güzel yeni doğan kız bebek kıyafetleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN