1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Erkek Bebek Mama Önlüğü

Filtreler
Gösterim24
2'li Mama Önlügü 17630
175,00 TL
Baskili 2'li Mamalik 17212
169,90 TL
Mamalik - Mendil 17216
169,90 TL
Mamalik - Mendil 17218
169,90 TL
Mamalik - Mendil 17227
169,90 TL
Mamalik - Mendil 17214
169,90 TL
2'Li Mama Önlügü 17142
169,90 TL
Toplam 7 Ürün Gösteriliyor

Erkek bebek mama önlüğü, genelde hastane çıkışları ve yeni doğan setlerinin içerisinde bulunan en önemli parçalardan biridir. Yeni doğan bebeklerin ağızlarından akan suyun, beslenme esnasında anne memesinden damlayan ve lekesi zor çıkan süt ya da biberondan akan mamanın kıyafetlerde leke yapmaması için tercih edilir. Aynı zaman bebeğin vücudundaki en hassas yerlerden biri olan boyun, ağız ve yüz kısmına doğrudan temas edilmesini engeller. Bu yüzden içeriğinin ve yapısının doğru seçilmesi oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra bebek mama önlüğü, estetik görünümü dolayısıyla minik beye şık bir hava katacaktır. Bu sebeple fotoğraf çekimlerinde de tercih edebileceğiniz bir parçadır.

Bebek Mama Önlüğü Çeşitleri ve Özellikleri

Bebek mama önlüğü, doğrudan bebeğin çene, ağız ve yüz bölgesine temas edeceğinden organik ve temiz içerikli olmalıdır. Doğdukları andan itibaren her ebeveyn büyük bir özen ve özveri ile bebeklerini büyütüyor. Ebeveyn olma serüveninde bebek için her şeyin iyisini yapmak en büyük motivasyonu oluşturuyor. Bütün hassasiyetler gözetilerek oyuncak, pişik kremi, kullanılan sözcükler ve kıyafetler seçiliyor. Pek çok ebeveyn özellikle bebeğin hassas cildine temas edecek ürünleri seçerken organik olmasına dikkat ediyor. İçerisinde alerjiye sebep olabilecek hiçbir madde olmadığı gibi, sert ya da kırçıllı bir kumaşa da sahip olmamalıdır. Yeni doğan bebeklerin ekstra hassas cildine uyumlu ve tahriş etmeyecek formda olması önemlidir.

Mama önlükleri, aynı zamanda kolay temizlenebilir, leke tutmayan ve yıkanınca formu çabuk bozulmayan bir yapıda olmalıdır. Çünkü bu süreçte en çok kirlenecek ve yıkanacak olan parça mama ve ağız önlüğü olacaktır. Organik, %100 pamuk, yüksek sıcaklıklarda yıkamaya dayanıklı bir içerik tercihinin ardından sıra görünümüne geliyor. Buradaki elbette kişisel zevkleriniz belirleyici olacaktır fakat bizim önerimiz beyaz, pembe, krem ya da uçuk mavi, uçuk yeşil gibi açık renkli mama önlükleri yerine biraz daha koyu renkli ve desenli önlükler seçmeniz. Böylece hem lekeleri çıkartmak daha kolay olur hem de çıkmayan lekeler çok göze batmamış olur.

Yeni doğan, hastane çıkışı olarak da bildiğimiz setlerinde içerisinde bulunan mama ve ağız önlükleri, bebeğin ilk 3 ayında olduğu kadar sonrasında da önemli bir yere sahip olacaktır. Ek gıdaya geçiş yaptığınız süreçte dökülen yemeklerin, diş çıkarken akan salyaların ve bebiş kendi kendine yemek yemeye başladığında pislenecek kıyafetlerin koruyucusu her zaman mama önlüğü olacaktır. Bunların yanı sıra suyu, yemeğin ya da sütün doğrudan kıyafet ve sonrasında cilde temas etmesini engelleyecektir. Böylece sıvının bebeğin cildini tahriş etmesi ya da orada durup soğuyup bebeği üşütmesi de engellenmiş olacaktır.

Erkek bebek mama önlüğü, bebişlerin hem sağlığını hem şıklığını koruyan yeni doğan setlerinin vazgeçilmez parçası.

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Renk
Cinsiyet
Beden
FİYAT ARALIĞI
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN