1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Prematüre Ürünler

Filtreler
Gösterim24
13624 Prematüre Zibin Body
69,90 TL
13588 Prematüre Hirkali Takim
272,00 TL
13588 Prematüre Hirkali Takim
272,00 TL
13589 P. Zibin Body
139,80 TL
Toplam 4 Ürün Gösteriliyor

Prematüre Bebek Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Normal bir hamilelik sürecinde bebeğin hamileliğin 38. ve 40. Haftasında doğması beklenir. Ancak çeşitli faktörlere bağlı olarak doğum daha erken de gerçekleşebilir. Hamileliğin 37. Haftasını tamamlamadan dünyaya gelen bebekler ise prematüre bebek olarak adlandırılır. Prematüre bebekler vücutlarındaki birçok sistem henüz gelişmeden dünyaya geldikleri için prematüre bebekler ile ilgili her konu ayrı bir önem taşımaktadır. Bu konulardan biri de prematüre bebek kıyafeti seçimidir. Bağışıklık sistemi henüz oldukça zayıf olan prematüre bebek için seçilecek prematüre bebek kıyafeti bebeğin sağlığını doğru bir şekilde koruyabilmek açısından son derece önemlidir. Bu yüzden prematüre bebek kıyafeti seçerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detayları maddeler halinde sıralayacak olursak:

- Prematüre bebeklerde, bebeğin dünyada sağlıklı bir şekilde gelişime devam edebilmesi için en önemli detaylardan biri vücut ısısıdır. Bu yüzden seçilecek olan prematüre bebek kıyafeti ortam sıcaklığına uygun olmalıdır.

- Bebekler için en uygun kumaş pamuk kumaştır. Bu yüzden seçilecek kıyafetin mutlaka %100 pamuktan üretilmiş olması önemlidir.

- Son olarak ise prematüre bebek kıyafeti seçerken bebeğin boyuna ve kilosuna uygun, içerisinde kendisini rahat hissedebileceği kıyafetler seçilmelidir.

Yenidoğan Prematüre Kız Bebek Kıyafeti

Son zamanlarda birçok farklı nedenden dolayı prematüre bebek doğum oranlarında artış görünmektedir. Bu durum da prematüre bebek sahibi anne ve babaların prematüre bebekler ile ilgili kıyafetlere ya da diğer eşyalara daha çok ihtiyaç duymasına neden olmaktadır. İdil Baby anne ve babaların bu ihtiyaçlarını karşılamak için yenidoğan prematüre kız bebek kıyafetleri üretimi de yapmaktadır. Prematüre kız bebekler için üretilen kıyafetler, prematüre bebeklerin hassas yapısına uygun olarak %100 pamuktan üretilmektedir. Ayrıca kız bebek kıyafetlerinin en çok sevilen, tercih edilen renklerine ve desenlerine de prematüre bebek kıyafetlerinde yer verilmiştir. Yenidoğan prematüre kız bebek kıyafeti seçenekleri ihtiyaca göre genellikle takım olarak tasarlanmaktadır. Bu takımlar içerisinde ise genellikle bebeğin kıyafet ihtiyaçlarından olan iç zıbın, tulum, prematüre çorap ve bere yer almaktadır. Ayrıca ihtiyaca göre çorap, iç zıbın ya da tulum gibi kıyafet seçenekleri tek başına da prematüre kız bebek kıyafetleri arasındadır.

Prematüre Kız Bebek Takımı Fiyatları

Prematüre kız bebek takımı fiyatlarına baktığınızda farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü seçeceğiniz prematüre kız bebek takımında bulunan kıyafet sayısına ve özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. İçerisinde sadece zıbın ve çorap bulunan takımlar daha uygun fiyatlı iken içerisinde iç zıbın, çorap, hırka, tulum ya da bere gibi daha fazla seçeneğin bulunduğu prematüre kız bebek takımı fiyatları ise daha yüksek olabilir. İhtiyacınıza göre istediğiniz prematüre kız bebek takım seçeneğini tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan prematüre kız bebek takımına İdil Baby kalitesi ile uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

FİLTRELE VE SIRALA
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN