1000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Whatsapp İLETİŞİM 0533 155 45 85
Menu
Hesabım
Sepet0
Geri Dön

Yeni Doğan Kız Bebek Eldivenleri

Filtreler
Gösterim24
2'li Eldiven 17597
119,00 TL
Baskili 2'li Eldiven 16426
89,90 TL
Çizgili 2'li Eldiven 16427
89,90 TL
2'li Eldiven 15670
59,90 TL
2'li Eldiven 15582
59,90 TL
Unisex 2'li Eldiven 15114
59,90 TL
2'li Eldiven 15053
59,90 TL
2'li Eliven 15054
59,90 TL
14214 Eldiven
29,90 TL
13559 2'li Eldiven
29,90 TL
13559 2'li Eldiven
29,90 TL
Toplam 11 Ürün Gösteriliyor

Yeni Doğan Kız Bebek Eldivenleri

Yeni doğan dönemi anne babalar için, bebeklerinin her bakımdan oldukça hassas olduğu ve bebeğin bakımı ile ilgili her detaya titizlikle yaklaşmaları gereken bir dönemdir. Bebekler içinse bu dönem; anne karnından sonra var oldukları dünyanın koşullarına alışmaya çalıştıkları ve bu nedenle bir süre anne karnı konforunu aradıkları bir adaptasyon sürecidir. Bu dönemde bebeklerin aradıkları konforu onlara sağlayabilmek için her şeyi yapan anne babalara yardımcı olabilecek birçok ürün tabi ki mevcut. Bu ürünlerden biri de yeni doğan kız bebek eldivenleri.

Kız Bebek Yeni Doğan Eldiven

Kız bebek sahibi olan anne babalar, bebekleri için seçecekleri kıyafetlerin daha süslü ve şık olmasını oldukça önemsiyor. Kız yeni doğan eldiven ürünleri de anne babaların oldukça önem verdiği ürünlerden biri. Faydaları açısından baktığımızda her yeni doğan bebeğin mutlaka sahip olması gereken giysilerden biri olan kız yeni doğan eldiven ürünleri, bebekleri hem soğuktan hem de kendilerini yaralamalarından koruyacak kıyafetlerden. Aynı zamanda kız yeni doğan eldiven ürünleri bebeğinizin şıklığını tamamlayacak bir aksesuar olarak da değerlendirilebilir.

Yeni Doğan Kız Bebek Eldiven Özellikleri

Yeni doğan bebekler genellikle keskin tırnaklara sahiptir. Yeni doğan bebeklerin tırnaklarını kesmek bir süre için anne babalara oldukça zor gelen bir eylem olabilir. Özellikle bebeğinin tırnağını keserken onun canını acıtacağını düşünen anne babalar, tırnak kesmek konusunu erteleyebilir. Bu nedenle de bebeklerin tırnakları hem kendileri hem de etrafındaki kişiler için tehlikeli olabilir. Yeni doğan kız bebek eldivenleri, bebeklerin özellikle uyku sırasındaki hareketlerine bağlı olarak, uzun tırnakları ile kendilerini yaralamalarının önüne geçmede oldukça etkilidir. Sadece uyku sırasında değil uyanıkken de çırpınma, gerinme ya da el emme gibi hareketler sırasında da yine tırnakları ile yüzlerini ya da gözlerini çizmeleri eldiven ile engellenebilir. Aynı zamanda bebek eldivenleri, özellikle kış aylarında bebeklerin ellerinin üşümesini de önleyen önemli bebek giyim parçalarından biridir.

Kız Bebek Yeni Doğan Eldiven Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni doğan kız bebeklerin tenine temas eden giysilerin kalitesi, bebeklerin cildinde herhangi bir tahrişe ya da alerjik reaksiyona neden olmayacak malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Bu anlamda genel olarak yeni doğan bebek kıyafetlerinin organik üretim ile elde edilmiş kumaşlardan elde edilmiş olması oldukça önemlidir. Kız yeni doğan eldiven satın alırken de bu konuya dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Özellikle yeni doğan bebeklerin emme refleksi ile sık sık ellerini ağızlarına götürdüklerini de düşündüğümüzde kız yeni doğan eldiven ürünü seçerken organik kumaştan üretilmiş olanların tercih edilmesi daha da önemli hale geliyor. Kız yeni doğan eldiven satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da eldivenin bebeğin bileğini sıkmayacak ama aynı zamanda da kolaylıkla çıkmayacak bir bilek esnekliğine sahip olması. Bu da bebeğinizin konforu açısından oldukça önemli bir detay. Yeni doğan kız bebeğiniz için en uygun eldiven modellerini idilbaby.com’da bulabilirsiniz.

FİLTRELE VE SIRALA
FİLTRELERİ TEMİZLE

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

İdilbaby & Mamino’da yüzlerce ürün keşfedilmeyi bekliyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet {{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 87})[0].Name}}
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
ÜRÜNLER
  • {{p.Name}}

    {{p.OldPrice }} TL
    {{p.Price}} TL
TÜM SONUÇLARI GÖRÜN