Satış Şartları

ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

www.idilbaby.com adresinden aldığınız tüm ürünler İdilbaby ve Mamino markalarına ait koleksiyonların original birer parçasıdır.

IDILBAY.COM’ A ÜYELİK

Sitemize üye olarak kampanyalarımızdan, promosyonlarımızdan ve yalnızca üyelerimize özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

• Üye olurken girmiş olduğunuz tüm bilgile rkesinlikle gizli tutulacaktır ve 3. şahıs, kurum, kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.

• Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme aşamasında sorulmaktadır ve bu bilgiler kesinlikle kayıtedilmemektedir.

• Şifrenizi ve diğer tüm üyelik bilgilerinizi istediğiniz zaman 'XXXX' sayfanızda değiştirebilirsiniz.

• E-posta adresiniz ve telefon numaralarınızı doğru bir şekilde yazmanız size ulaşabilmemiz için önemlidir.

• Şifrenizi unuttuğunuzda 'Şifremi Unuttum' bölümümüzden kayıtlı e-posta adresinize şifrenizi gönderim talebinde bulunabilirsiniz.

SİPARİŞ SÜRECİ

Sepetinize eklediğiniz ve ödemesi tarafınızdan tamamlanan ürünler, siparişiniz onaylandıktan sonra, 3-5 işgünü içerisinde tarafımızdan hazırlanıp, kusursuz durumda paketlenip, kargo şirketine teslim edilir.

KARGO SÜRECİ

Kargonuz ortalama 3-5 işgünü içersinde adresinize gönderimi sağlanır. Siparişinizin size gecikme olmadan ulaşması için lütfen adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir, şekilde doldurunuz.

KUSURSUZ TESLİMAT

Siparişleriniz kargo firmasına İdilbaby hediye paketi içersinde, eksiksiz ve mükemmel durumda teslim edilir. Ürünlerinizin kargo sürecinde hasar görmediğinden emin olmak için, lütfen siparişinizi kargo görevlisinden teslimalırken, paketi açıp kontrol ediniz.

SİPARİŞ İPTALİ

Yeni verdiğiniz siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, siparişinizin yola çıkmamış olması gerekir.

ÜRÜN İADESİ

İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün, zarar görmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış, paketi hasar görmemiş, ve tüm aksesuarlarıyla birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekir. İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla iade süreci başlar. Ürünün iade şartlarına uygunluğu control ve kabuledildikten sonar İdilbaby tarafından ürün iade işlemi gerçekleştirilir. Ürünbedeli, çalıştığınız bankaya bağlı olarak 10 işgünü içersinde kredikartınıza yansır. Bu süreç bankanıza bağlı olmaktadır ve İdilbaby'nin bu süreçle ilgili hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.

İADE KAPSAMI DIŞINDAKİ ÜRÜNLER

Çadır günleri ürünleri, sepet ürünleri, mevlüt takımları, göğüs pompaları, göğüs pedleri, ıslak mendiller ve kozmetik ürünleri iade ve değişim kapsamı dışındadır.

Bebek iç çamaşırları, anne iç giyim ürünleri, mayo, bikini, bebek arabaları, oto koltukları, park-yataklar, hamaklar, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, etiketleri üzerinde ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.